Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Interlude 2005 - 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

eeeee vakt o vakt eeee ktu niher hankshim sallata tlira veq me lakn e hankshim joo tash po thojn niqfar sexy sallate e paska emrin, ajo esht tu u hanger fort edhe tu u shit fort paramendo shkova ni dit ne restorant me hanger hajt ta provoj tash sexy sallaten, ma pruni kamarieri ni spec nbustalldeve.. hahahahaha


Ky tekst u dërgua nga FamiEtnon
Publikimi: 01/12/2005


Etno Engjujt - Interlude 2005 - 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude 2005 - 1".
3. Video është e këngës "Interlude 2005 - 1", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0