Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Intro-10She Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


GENCI
Zonja dhe Zotrinj viti 1997
lindi grupi ETNO ENGJUJT ju deshten 10-vjet tvin para jush 10she
Zonja dhe zotrinj make so mather fucker noyz for ETNO ENGJUJT

REFREN
10-SHE
10she
10sheNuk kemi video për këtë këngë.


Etnon
Publikimi: 08/06/2012


Etno Engjujt - Intro-10She
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro-10She".
3. Video është e këngës "Intro-10She", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0