A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Etno Gangs

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Etno Gangs është një grup artistësh. Në Maj 2004, Etno Gangs marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Come On"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Zogjte E Nates

Raiders

Over's

Okupatorat

Ex Unit

G-Street

Psychos

Shteti Crew

Bloody Gangstaz Family


Tags: Etno Gangs

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019