Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Etritt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Etrit Hamiti
BIOGRAFIA: Etritt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2017, Etritt publikon albumin "Mixtape CV". Më datë 22 Dhjetor 2017, Etritt publikon videoklipin "Krejt Mahallat". Më datë 23 Maj 2018, Etritt publikon videoklipin "Mafia". Muzika e këngës u punua nga vetë Etritt, teksti u shkrua nga vetë Etritt, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment. Më datë 24 Shkurt 2019, Etritt publikon videoklipin "Sy Me Sy". Teksti i këngës u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareMixtape Cv (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fulzan-G

Kela-N

Scorpion

Biggi

99nci

Bidaki

Hanello

Big H

Pepi

Oran G


Tags: Etritt, Etrit Hamiti, Etrit

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet