Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Etritt - Ma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/03/2017

2017-03-22T20:02:02

Këngë e albumit:

"Mixtape Cv"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma" kënduar nga Etritt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Etritt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nissy. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hey Ma edi qe shum deshira s'ti plotsova,Ma mfal qe sem hecu shkolla veq ftyra jote shendrrit ne ket bote te erret qe linda edi qe edhe ti mdon urime dita. 2x
Mfal ma se shume here pa dashje te lendova tani vjen jeta e mire se e meritojm na veq per ty kur su nala as nuk u dorzova veq me sjell pare ne shpi rrugve rrezikovaMë Shumë Këngë Nga Etritt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet