A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Euron Selimi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  23
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Euron Selimi is a singer of Hip-Hop music. Më datë 19 Mars 2018, Euron publikon videoklipin "1000€". Më datë 1 Tetor 2018, Euron publikon videoklipin "Mafia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr.Ree

Ibro

Mc Qlira

Totti

Faton Morina

Dion

Labbi

Dhura

Gentrit Sopjani

Upss Niki


Tags: Euron Selimi, Euron

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018