Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Eurona Xhemajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
Eurona Xhemajli është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lebibe Zogiani

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Aulona Pollomi

E Magjistruara

Liliana Shkodrani Bici

Shqiponje Rama

Ilda Dashi

Kaltrina Shalaku

Teuta Osmani

Tags: Eurona Xhemajli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet