A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Eva është një këngëtare. Eva është një vajze që kreu shkollën e pianos. Ajo lindi në Shqipëri dhe jeton në Kosovë. Momentalisht meret me muzikë dhe ka marrë pjesë në festivale për fëmijë. Më datë 14 Shkurt 2013, Eva & Besi publikojnë videoklipin "Me Prit Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Shaqiri

Evi Cenga

Migena Kraja

Eir

Bruna (Popullore)

Gresa Hoxha

Tila

Ola Bakalli

Hata Koca

Diola


Tags: Eva

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019