Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eva Dushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Eva Dushaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 25 Shtator 2013, Eva Dushaj publikon videoklipin "Puka Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nora Ndreu

Greta Lazri

Nusha Pali

Donika Ndreca

Vilma

Adelina Marku

Gofile Papleka

Zoja Pali

Adelina Correj

Jorida Zaimaj

Tags: Eva Dushaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet