Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evanescence - Cloud Nine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


If you want to live, let live.
If you want to go, let go.
I'm not afraid to dream, to sleep, sleep forever.
I don't need to touch the sky.
I just want to feel that high,
And you refuse to lift me.

Guess it wasn't real after all.
Guess it wasn't real all along.

If I fall and all is lost,
It's where I belong.

If you want to live, let live.
If you want to go, let go.
I'm never gonna be your sweet, sweet surrender.

Guess it wasn't real after all.
Guess it wasn't real all along.

If I fall and all is lost,
No light to lead the way,
Remember that all alone is where I belong.

In a dream,
Will you give your love to me?
Beg my broken heart to beat,
Save my life, change my mind.

If I fall and all is lost.
No light to lead the way.
Remember that all alone is where I belong.
Evanescence
Publikimi: 29/07/2011


Evanescence - Cloud Nine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cloud Nine".
3. Video është e këngës "Cloud Nine", por nuk këndohet nga Evanescence.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evanescence:


Komente 0