Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Evans Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Evans Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Evans Rama ka mbaruar arsimin e larte dega administrim biznesi. Eshte i martuar dhe ka nje djale qe quhet Erenis. Në Prill 2005, Evans Rama merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Cast Dobesie (Eshte Vone)". Në Shtator 2006, Evans Rama merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Dashuria Nuk Eshte Enderr". Në Nëntor 2006, Evans Rama merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "U Ktheva". Në Dhjetor 2006, Evans Rama merr pjesë në Festiva...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

BB Poqi

Andi Shkoza

Përparim Brati

Artan Kola

Alfred Meço

Altin Basho

Altin Shira

Devis Xherahu

Dritan Jashari

Gjergj Hila

Tags: Evans Rama, Evan Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet