Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ever B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  124
  • Emri i Vërtetë:
  • Qlirim Murseli
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Ever B është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Qlirim Murseli, i njohur ndryshe me nofkën Ever-B, ka filluar të këndoj që nga mosha 7-8 vjeçare, por atëherë nuk kishte akoma asnjë këngë të miksuar. Në dhjetor të vitit 2012, bëri Freestylerin e parë dhe pas pak kohe vazhdoi me këngën "FILLIMI". Pra, ky djalosh është më shumë se i talentuar, i jashtëzakonshëm. Vëmendjen Ever B e ka tërhequr edhe te një prej reperëve shqiptar. Reperi nga Peja, Gjiko, është shprehur se djaloshi ka talent të ja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

2
7
8
3
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Monny

Ex King

ZeeroMan

B52

Agresioni

Prince Double H

Caspo

Rrufeja

Izi

VZ

Tags: Ever-B, Ever B, Qlirim Murseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet