Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Si Limonade Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  50

Sa herë më flet ti
Nis fluturo-o-oj
Sa herë më puth ti ooo
Dielli më ngroh ooo

Dhe sa herë pranë teje shtrihem
Më pëlqen kur ti më zgjon ooo
Sa herë bën të them ti
Trupin ma freskon si limonadë

REF:
Të kam, me ty kërcej më pranë
dhe unë vazhdoj ooo, të ëndërroj ooo
Si limonadë
Të kam, me ty kërcej më pranë
dhe unë vazhdoj ooo, të ëndërroj ooo

Etjen ma shuan, shijen ma shton
Kur me ty jam festa fillon

Dhe sa herë pranë teje shtrihem
Më pëlqen kur ti më zgjon ooo
Sa herë bën të them ti
Trupin ma freskon si limonadë

REF:
Të kam, me ty kërcej më pranë
dhe unë vazhdoj ooo, të ëndërroj ooo
Si limonadë

Si limonadë
Të kam, me ty kërcej më pranë
dhe unë vazhdoj ooo, të ëndërroj ooo
Si limonadë
(Të kam më pranë)
dhe unë vazhdoj ooo, të ëndërroj ooo


Ky tekst u dërgua nga oliEvi Reçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production


Evi Reçi - Si Limonade
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Limonade".
3. Video është e këngës "Si Limonade", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 5