A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Evin Thana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Evin Thana është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Evin Thana merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Muzika". Në Maj 2009, Evin Thana merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Koha Le Te Ngece"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arba Mehmeti

Entela Ilirjani

Klara

Arta Zeqiraj

Gana (Ks)

Albulena Brestovci

Valbona Ostreni

Xhuliana

Dorina Vinca

Gledis


Tags: Evin Thana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019