A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Evzi Kaja (Xiu) - Ate Qe E Dua Une  (Feat. Daja Do)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2016

2016-07-28T16:00:04

Featuring

Daja DoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ate Qe E Dua Une" kënduar nga Evzi Kaja (Xiu).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Evzi Kaja (Xiu) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019