Live Video

Evzi Kaja (Xiu) - Një Zambak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2017

2017-11-22T16:09:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Zambak" kënduar nga Evzi Kaja (Xiu).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Evzi Kaja (Xiu) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Evzi Kaja (Xiu):

Më Shumë...