Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex King

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Emri i Vërtetë:
  • Armend Ibrahimi
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Ex King është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ex-KinG aka EmperoR, emri i vertete Armend A.Ibrahimi studion ne gjimnazin "Sami Frasher". Merr pjese ne grupin EOK-Recordz dhe eshte kampion i 8-fisht i karates ne Kosove....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kauzza

Merytoni

ZeeroMan

Miril

Mr.Trimi

Anonimos

Explicit

Rascom

Overlord

Liberian Selimi

Tags: Ex King, Ex King Aka Emperor, Ex-King, Eok Recordz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet