A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Exception

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Exception is a popular group/singers of Pop music. Grupi EXCEPTION perbehet nga: Mateo Ibrahimi, Arbias Bajraktari, Veton Idrizi dhe Stiv Boka. Në vitin 2013, Exception merr pjesë në X Factor Albania 3, ku arriten deri ne gjysemfinale. Më datë 14 Gusht 2014, Exception publikojnë videoklipin "Zemren Ti Godit". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Me këtë këngë, Exception marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Stiv Boka

(Former member)

X Factor Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Korgelt

Grupi Mister

Bulza

Alternative

Plisat

Tracks Band

Revolt Klan

Dreams

Alar Band

Natyral


Tags: Exception

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019