Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Nena Ime

Miliona lule
Ka ne bote
une mbledha disa
dhe po ti dhuroj
ti u kujdese shume
per mua dhe ti per
mua je nena me
e bukur ne bote
dashurine tende ndaj
Meje kurr nuk do ta harroj.

- poezi nga Ezana Morina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  45

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet