Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo Menic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
BIOGRAFIA: Ezo Menic është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 25 Shkurt 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Mka Mar Malli". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 18 Qershor 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Dashni Si Ti". Më datë 10 Korrik 2019, Ezo Menic publikon videoklipin "Amore". Më datë 7 Mars 2020, Ezo Menic publikon videoklipin "Godit". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sanije Behrami

Vanesa Nimanaj

Albina Bekteshi

Valmira Ramadani (Vali)

Alorja Senko

Shpresa Jetullahu

Valbona Sherifi

Elida Daci-Gashi

Ardiana Dili

Dionita Islamaj

Tags: Ezo Menic, Ezo, Ezo Menici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet