A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
F-Boogie

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: F-Boogie is a popular singer of Hip-Hop music. F-Boogie [Fitimi] osht njoni prej pjestarve t`grupit THE CANNIBALZ. Fitimi ka fillu me knu qysh n`fillim t`krijimit t`grupit , njona prej kongve t`tij t`para osht "JETA". Mas ksaj konge dulen shum hite n`bashpunim me The Cannibalz , priten edhe shum hite tjera. !...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Cannibalz

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Snoopy-G

Dj Bussulla

Buca

Rapholic

Pepi

Da Killa

Tribun

99nci

Real'jay

Astrit Gruda


Tags: F-Boogie, F.Boogie, F Boogie

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019