Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
F-Tim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  23
  • Emri i Vërtetë:
  • Fitim Hajrizi
BIOGRAFIA: F-Tim është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij eshte Fitim Hajrizi apo si e njohim ndryshe si F-Tim poashtu ben pjese ne grupin T.B.A THE BLOODY ALBOS ku ka lansur disa keng me antar te ndryshem te kti grupi. Në vitin 2007, F-Tim publikon albumin "Non-stop Hip-hop Mixtape". Më datë 16 Prill 2011, F-Tim publikon videoklipin "Party Time". Më datë 25 Prill 2011, F-Tim publikon videoklipin "Shqipe", në bashkëpunim me Az-M. Më datë 18 Korrik 2011, Barooti publikojnë videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Shto profile

zyrtareNon-stop Hip-hop Mixtape (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Legjenda

Danny Boy

Ummet

Pitt

Lil Ami

Gjyks

Kacho

Wllatki

Bigg V

Oran G

Tags: F-Tim, F.Tim, F Tim, Tba, Fitim Hajrizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet