Më mbaj mend (për 1 muaj)

F-Tim - A Bon (Feat. Triolla)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.......................................................................
Qe kush po vjen knej F-Tim e Triolla
Jem qata qe ju ... sikur kaprolla
Jena tond trond e kena stilin e fort
Kur o fjala per naj femen tfort
Veq na bojna ksi tripi erdha une tiki dhipi
Erdh qiky F-Timi e hijen jav qiti
Per betha ja ngjiti se ...
Se paske dit tash e din


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


F-Tim
Featuring: Triolla
Publikimi: 21/05/2009


F-Tim - A Bon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Bon".
3. Video është e këngës "A Bon", por nuk këndohet nga F-Tim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga F-Tim:


Komente 0