A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fab3 Productions

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fab3 Productions është një video produksion i njohur. Staf profesional, teknologji e fjales se fundit si dhe kualitet pa kompromis, keto jane qellimet e videoproduksionit "Fab3 Productions" nga Prishtina. Dy nga klipet e para te sukseshme gjate vitit 2015 jane Eva - "Jo Ma" dhe Jehona Sopi & Esma - Caje Sukarije (Remake 2015)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Liti

On Records

VisSoundMedia

Onimamedia

Produksioni Kola

Euroliza

Envinion

MAF Production

Supercut

Avi Rinia


Tags: Fab3 Productions

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019