Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fabian Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Fabian Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cali Arifi

Medin Tagani

Bexhet Limani

Lavdrim Morina

Musa Hasani

Skenda

Nefail Ibrahimi

Durim Domnaku

Armend Terziu

Hakif Krasniqi

Tags: Fabian Rama, Fabi Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet