Fabio
Fabio

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fabio është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 15 Gusht 2019, Mandi publikon videoklipin "Tak Tak", në bashkëpunim me Mikel Elmazi & Fabion. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mikel Elmazi. Më datë 27 Dhjetor 2020, Mikel Elmazi publikon videoklipin "Asekhor Stop", në bashkëpunim me Fabio & Silvio Vasilin. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro. Më datë 13 Nëntor 2021,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0