Fabio Laze
Fabio Laze

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fabio Laze është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City", në bashkëpunim me Fabio, Mikeli & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici. Më datë 30 Maj 2020, Mandi publikon videoklipin "Legjendari", në bashkëpunim me Mikel, Fabio & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi. Më datë 28 Gusht 2022, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City 3", në bashkëpunim me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0