Fabiola Agalliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fabiola Agalliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kengetaren Fabiola Agalliu e kemi pare shume energjike ne interpretim. Pjesemarrja e saj ne The Voice of Albania dhe suksesi deri ne cerekfinale do ta bente te njohur per te gjithe audiencen mbareshqiptare. Në vitin 2011, Fabiola Agalliu merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Eci". Në Maj 2013, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Dy Pika Shi". Në Dhjetor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Viki

Kristela Gjoka

Mirsa Laci

Agertina Muca

Kosovare Xhoni

Leonora Ajdari

Risa

Saranda Jusufi

Dr.Nice

Armela Tusha


Tags: Fabiola Agalliu

Krijo Një Kartolinë