Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu & Vjosa - Vllau Jon I Embel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vllau Jon I Embel" kënduar nga Fadil Fetahu & Vjosa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Avdyl Mziu - Vllau Jon I Embel

Vllau jon i embel si oris me tamel
jepja doren nanes o sonte bohesh dhander

doren ja kam dhane perhajr ma ka ba e
trrashigofsh bre djal e o nuse tmir ke marr e
trrashigofsh bre djal e o nuse tmir ke marr e

Vllau jon i embel si oris me tamel
jepja doren babes o sonte bohesh dhanderr

doren ja kam dhane perhajr ma ka ba e
trrashigofsh bre djal e o nuse tmir ke marr e
trrashigofsh bre djal e o nuse tmir ke marr e

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Vllau Jon I Embel

vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren nanes o sot po bahesh dhanderr vllavi jon i ambel si oriz me tameljepja doren nanes o sot po bahesh danderr doren ja kam dhan perhajr ma ka ba u trashegofsh me djal e o nuse tmir ke marre doren ja kam dhan perhajr ma ka ba u trashegofsh me djale o nuse tmir ke marre vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren babes o sonte bahesh danderr vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren babes o sonte bohesh danderr doren ja kam dhan e perhajr ma ka ba u trashegofsh me djale o nuse tmir ke marre doren ja kam dhan e perhajr ma ka ba u trashegofsh me djal o nuse tmir ke marre.

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - Vllau Jon I Embel

Bajrami
Hajde Kralani vllavi jon i amel si sherbet me tamel jepja doren nanes o sot na u bane dhanderr

Luli
Vllau jon i ames si sherbet me tamel jepja doren nanes o sot po bahesh dhanderr

Bajrami
O doren ja kum dhan ja kam ba hallall le trashigohesh biro o me nuse qe ki marr doren ja kam dhan ja kam ba hallall let trashigohesh biro me nusen qe ki marr ej o hajde zvicrra hajde

Bajrami
Hajde Kralani vllavi jon i amel si sherbet me tamel jepja doren nanes o sot na u bane dhanderr

Luli
Vllau jon i ames si sherbet me tamel jepja doren nanes o sot po bahesh dhanderr

Bajrami
O doren ja kum dhan ja kam ba hallall le trashigohesh biro o me nuse qe ki marr

Luli
O doren ja kam dhan e ja kam ba hallall le te trashigohesh biro o me nuse qe ki marr

Bajrami
Hajde Arsim vijolina bre kalle pak hajde Gjakov hajde

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 22/02/2013Më Shumë Këngë Nga Fadil Fetahu:


Komente 0


Fadil Fetahu & Vjosa - Vllau Jon I Embel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllau Jon I Embel".
3. Video është e këngës "Vllau Jon I Embel", por nuk këndohet nga Fadil Fetahu & Vjosa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.