Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fadil Fetahu - Emine Emine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emine Emine".
3. Video është e këngës "Emine Emine", por nuk këndohet nga Fadil Fetahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fadil Fetahu - Emine Emine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"100% Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00



Nji shpazti ne zemer e kam ,
aman emine,prej ate dite qe u pame,
shpirt oj emine
Nji shpazti ne zemer e kam ,
aman emine,prej ate dite qe u pame,
shpirt oj emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpirto emine
Qe sme dole ne takim amen emine ,
qe sma bane at takim shpirto oj emine
Qe sme dole ne takim amen emine ,
qe sma bane at takim shpirto oj emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpito emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpito emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine


Ky tekst u dërgua nga Fadil




Më Shumë Këngë Nga Fadil Fetahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet