Fadil Krasniqi
Fadil Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Fadil Krasniqi është një këngëtar. Më datë 28 Dhjetor 2010, Fadil Krasniqi publikon videoklipin "Dhe Nese Vdes I Ri". Më datë 14 Qershor 2014, Xili G & Fadil Krasniqi publikojnë videoklipin "Zemer". Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0