Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Zjarr E Bojm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngëtari Fadil Riza ditë më parë ka lansuar këngën e tij me të re të titulluar ‘Zjarr e bojm’.

Kënga po dëgjohet mirë nga adhuruesit e Rizës i cili ka thënë se është duke punuar edhe në disa projekte të reja.

Për klipin e këngës “Zjarr e bojm” është përkujdesur “Ardi production”.

Riza thotë se është i kënaqur me realizimin e kësaj këngë, por këtë vit ai ka premtuar shumë befasi për fansat e tij
Fadi Riza
Publikimi: 01/08/2015
Muzika: Ardian Kastrati
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Fadil Riza - Zjarr E Bojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr E Bojm".
3. Video është e këngës "Zjarr E Bojm", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadi Riza:


Komente 0