TEKSTESHQIP

Fadil Riza
Krejt I Kam, Rahat S'jam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt I Kam, Rahat S'jam" kënduar nga Fadil Riza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.