Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fadil Topalli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Fadil Topalli është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Bergin Demaj

Faton Dolaku

Besim Bunjaku

Vedat Lushtaku

Albatros Rexhaj

Izet Rraci

Mehdi Mengjiqi

Faruk Tasholli

Agim Mustafa

Astrit Halimi

Tags: Fadil Topalli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet