A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fahrije Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Fahrije Zogaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Prill 2006, Fahrije Zogaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Jam Ajo Qe Jam". Në vitin 2004, Fahrije Zogaj publikon albumin "Ball Per Ball". Më datë 9 Korrik 2006, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Kthehu Prap". Më datë 8 Prill 2009, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Sa E Vogel Bota". Në vitin 2009, Fahrije Zogaj publikon albumin "Akull E Zjarr". Në vitin 2011, Fahrije Zogaj publikon albumin "100 % Live". Më datë 26 Teto...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Petrit Zogaj

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

100 % Live (2011)

Akull E Zjarr (2009)

Ball Per Ball (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Biri Im
Për Hajër Synetia
Falje
Jam Shqiptare E Kam Per Nder
Zjarri I Dashurise
Mashalla
Si Ti Nuk Jam
Sa E Vogel Bota
Sa Do T'pres
Kthehu Prap


Artistë Të Ngjashëm:

Fatmire Mjaku

Fjolla Gashi

Lori

Sevi

Jorida Zaimaj

Anisa Dervina

Arta Grajqevci

Luljeta Kuraja

Sidorela Kelmendi

Entela Ilirjani


Tags: Fahrije Zogaj, Rija, Fahrie Zogaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019