A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fahrush Azemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Fahrush Azemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Fahrush Azemi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Bardhoshk E Bardh". Më datë 18 Korrik 2010, Fahrush Azemi & Modul publikojnë videoklipin "Popullore". Më datë 27 Nëntor 2010, Fahrush Azemi publikon videoklipin "Vajzat E Prishtines". Më datë 15 Korrik 2011, Fahrush Azemi publikon videoklipin "Qunat E Mahalles". Me këtë këngë, Fahrush Azemi merr pjesë në Zhurma Show 2011 në vitin 2011. Në Maj 2012, Fahrush Azemi mer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash (Live)

Dea


» Dërgo Një Këngë »

S'je Si Tjetra
Te Kam Ne Zemer Kosove
Pse Më Le
Uje Te Jap, Uje S'te Jap
Qunat E Mahalles
Popullore
Vajzat E Prishtines
Njoha Nje Grua
Adoleshente
Bardhoshk E Bardh


Artistë Të Ngjashëm:

Adnan Daci

Gjovani Gjonaj

Shkelzen Shpenadija

Xhevair Akulli

Besnik Shateli

Markelian Kapedani

Enigma

Bekim Kastrati

Bajram Asllani

Arjan Korkaj


Tags: Fahrush Azemi, Fahrushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019