Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faik Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Faik Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2014, Faik Rama publikon albumin "O Bylbyl Qe Fluturon". Në vitin 2014, Faik Rama publikon albumin "Shisha Me Cocktail". Në vitin 2015, Faik Rama publikon albumin "Qika Qikas". Në vitin 2016, Faik Rama publikon albumin "Habibi Yalla". Më datë 9 Gusht 2018, Faik Rama publikon videoklipin "A Moj Nan". Më datë 20 Dhjetor 2018, Faik Rama publikon videoklipin "Larg Vendlindje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentHabibi Yalla (2016)

☆☆☆☆

Qika Qikas (2015)

☆☆☆☆☆

Shisha Me Cocktail (2014)

☆☆☆☆☆

O Bylbyl Qe Fluturon (2014)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orhan Ademi

Nijazi Boneshta

Fidani Vogel

Albert Gashi

Tan Tirona

Eri Qerimi

Ymerli Krasniqi

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Florian Krasniqi

Tags: Faik Rama


Komente mbi këtë artist