Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faik Rama - Oj Nan Oj Nana Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Larg teje nane ne gjermani
Nuk kalon dita oj nane pa ty
Edhe gjum nuk baj rahat
Kur e dij qe ste kam ngat

Refreni 2x
Oj nane oj nana jeme
Ti me rrite tash jam tret
Tash jetoj une mbi dhe t’huaj
Do te vij shpejt se shum po vuj


Shpesh jam une ne mendime
Qysh e lash une nanen time
Pse Tham erdha ne gurbet
Pse e lash une nanen vet

Refreni 3x
Oj nane oj nana jem
Ti me rrite tash jam tret
Po jetoj une mbi dhe te huj
Do te vij shpejt se shum po vuj


Ky tekst u dërgua nga BurimiFaik Rama
Publikimi: 01/07/2014


Faik Rama - Oj Nan Oj Nana Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Nan Oj Nana Jem".
3. Video është e këngës "Oj Nan Oj Nana Jem", por nuk këndohet nga Faik Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faik Rama:


Komente 0