A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fanushe Ahmetaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Fanushe Ahmetaj is a popular singer of Modern Traditional, Folk Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 8 Nëntor 2016, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "Kur Flasin Heronjët". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 9 Nëntor 2018, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "S'mundet Zemra Me Te Harrue"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Fanushe Ahmetaj

Nje Dasem Ne Dukagjin

Per Ty


» Add A Song »

S'mundet Zemra Me Te Harrue
Kur Flasin Heronjët


Related Artists:

Nazife Bunjaku

Valentina Berisha

Resmije Krasniqi

Kumrije Mustafa

Ganimete Jashanica

Shqipe Kabashi Hasanaj

Burbuqe Rada

Sevi

Irma Gurakuqi

Jorida Zaimaj


Tags: Fanushe Ahmetaj, Fanushe Ahmeti, Fanushe Ahmetaj Miftari, Fanushe Miftari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019