Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fasti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Elfati Bajrami
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fasti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Mars 2017, Fast-F & Shkrepi publikojnë videoklipin "Airmax". Më datë 3 Qershor 2018, Fasti publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Dit. Më datë 24 Maj 2019, Fasti publikon videoklipin "Habibi". Më datë 4 Nëntor 2019, Fasti publikon videoklipin "Fils De Pute". Më datë 6 Mars 2020, Fasti publikon videoklipin "Gorilla". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fasti. Produksioni audio u realizua nga Fasti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cali

Benzo

Albozz

Terror A.K.A Shkupi

Dit

Enis (Last King's)

Dringo

Arti Durmishi

Mc Vani

Xonn

Tags: Fasti, Fast-F, Elfati Bajrami, Fast-F Beatz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet