Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Fatali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  329
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gent Fatali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Genti kreu shkollën fillore në "Meto Bajraktar" në Prishtinë. Ka përfunduar shkollën e muzikës "Prenk Jakova" drejtimi Piano. Ka përfunduar kursin e aktrimit në teatrin Dodona. Dhe shkollën e mesme e ka përfunduar në shkollën "Sami Frashëri" poashtu në Prishtinë. Tani vijon fakultetin në UP drejtimi Ekonomi. Genti si gjithë të tjerët, merret me muzikë prej moshës shumë të vogël. Në vitin 2003, Gent Fatali së bashku me ish-partnerin e tij në muzik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (27)

16
16
12
1
15
11
6
2
10
8
8
9
24
18
6
9
11
11
16
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Majesty

Tensioni G

Simba

Vig Poppa

Dardan Osmanollaj

Kino

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Cyclone

Bonsaton

Blasta

Tags: Gent Fatali, Genti Fatali, Fatal, Genti Fatal, Sajk N Fatal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet