Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatima Ymeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  105
BIOGRAFIA: Fatima Ymeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto". Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai". Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite". Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Filloreta Raçi (Fifi). Më datë 30 Dhjetor 2017, Fatima Ym...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

20
15
12
6
6
7
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aferdita Elshani

Driselda Kanina

Vlora Bajrami

Artushi

Ada Luka

Meri Mema

Marsela Dushi (Marsi)

Edona Hasanaj

Aurora Ndoj

Elona Leka

Tags: Fatima Ymeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet