A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatima Ymeri
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
Këndon kryesisht: pop popullore moderne

Fatima Ymeri është këngëtare e njohur. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto".

Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai".

Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite".

Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Filloreta Raçi (Fifi).

Më datë 30 Dhjetor 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Kujtime", në bashkëpunim me Erik Lloshi. Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 26 Tetor 2018, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Lot Dashnie". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Pirro Çako, Edlir Begolli.

Më datë 12 Korrik 2019, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Si Rrush", në bashkëpunim me Bes Kallakun. Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Edlir Begolli & Bes Kallaku. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019