Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 43 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Fatjeta Barbullushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore qytetare, popullore shkodrane dhe jazz. Ajo është e diplomuar në “Institut de Bosquet Lausanne” në shkollën moderne të gjuhëve të huaja me Diplomë del`Aliace Francaise dhe në 2015 është diplomuar gjithashtu në shkollen e studimeve të larta Gastrovaud, në degën Hoteliers e Komerc. Fatjeta, një shkodrane 24 karatëshe; qe muzika i rrjedh ndër vena. Ajo ka hedhur hapat e parë në muzikë që në vegjëli, ishte vetëm një vocërrake 6 vjeçare atëherë kur ajo mori mikrofonin në dorë dhe filloj të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentLule Bore (2016)

Dance Floor

Ah Kjo Dashnia


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bleta Mulliqi

Ermira Morina

Mira Konçi

Elinara Shehu

Jeta Faqolli

Ermira Kola

Hirushe Xhemali

Julka

Juliana Pasha

Valbona Peraj

Tags: Fatjeta Barbullushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet