Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatjeta Barbullushi - Dil Te Shoh Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Te Shoh Me Sy".
3. Video është e këngës "Dil Te Shoh Me Sy", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatjeta Barbullushi - Dil Te Shoh Me Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Lule Bore"

Komente

Asnjë Koment

27/12/2016

2016-12-27T20:18:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Te Shoh Me Sy" kënduar nga Fatjeta Barbullushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Merita Halili - Dil Te Shoh Me Sy

Oh hiqe pra shaminë me ojna
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Oh fol mi goc s’të ludhet goja
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Oh hiq jelekun oh me temtena
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Oh dil mi goce mos rri mrena
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Oh dil mi goce prej hajatit-o
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Oh hiqe perçen e çarçafit-o
Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty.

Dil të shoh me sy
se më merr malli për ty…

Artan Bakija - Dil Te Shoh Me Sy

o hiq ferexhen e qarqafin
dile te shoh me sy se me merr malli per ty
o dile moj goce mos rri mrena
dile te shoh me sy se me merr malli per ty

o hiqe pra shamine o me ojna
dile te shoh me sy se me merr malli per ty
o dil moj goce prej hajatit
dile te shoh me sy se me merr malli per ty

Fitnete Rexha - Dil Te Shoh Me Sy

O hiqe pra
Shomin me ojna
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O fol mi goce
Te lumte goja
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O hiq jelekun o
Me tentena
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O dil mi goce
Mos rri mrena
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O dil mi goce
Prej hajatit o
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O hiqe ferxhen
E çorçafin o
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty
Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë