Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjon Brati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Golaj, Has 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fatjon Brati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Fatjon Brati qe femije eshte Aktiviziar ne Shkolle me aktivitete te ndryshme muzikore, Kengen e tij te pare e ka publikuar para 5 viteve me titulli “Bjondina“ Fatjoni ka vazhduar aktivitetin e tij si kengetar neper mbremje Muzikore ne Sontorini (Greqi) dhe Londer (Angli), ku ka jetuar per 8 Vite. Pak kohe me pare Fatjoni eshte rikthyer ne vendlindje. Më datë 21 Dhjetor 2019, Fatjon Brati publikon videoklipin "A M'don Hala". Më datë 30 Korri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tafil Kurtishi

Vali Demiraj

Biti Dragusha

Ruge

Mc Koqe

Bledar Barjami

Emalio

Ylber Gjoni

Asllan Alla

Ledion Liço

Tags: Fatjon Brati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet