A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatjon Dalipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Fatjon Dalipi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe etno. Më datë 18 Qershor 2015, Fatjoni publikon videoklipin "Cika Cika". Më datë 6 Janar 2016, Fatjon & Artela publikojnë videoklipin "Hajde Zemer". Më datë 19 Janar 2017, Fatjon Dalipi publikon videoklipin "Bab E Non I Gezova". Më datë 27 Dhjetor 2017, Altin Tirona & Fatjon Dalipi publikojnë videoklipin "Ballkanika". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Altin Tirona. Më datë 9 Qershor 2018, Fatjon Dalipi publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Selajdin Miftari (Salushi)

Verim Zendeli

Genti

Kacho

Agon Nimani

Breaker G

Bekim Dehari

Nusran Fera

Latuà


Tags: Fatjon Dalipi, Fatjon, Fatjoni, Fatjoni Manxes

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019