Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatjon & Artela - Boom Boom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Artela Brahimi

12/09/2014

2014-09-12T16:17:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boom Boom" kënduar nga Fatjon & Artela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Keli - Boom Boom

2X
O ZEMER O SHPIRT TY TKAM MARAK
MKE HI NE ZEMER MKE HI NE GJAK

REFRENI:

2X
BOOM E BOOM ZEMRA POM BON, SA HER TY QE TAKON.
AH BRE ZEMER AH BRE SHPIRT, SA TE DU SJE TU E DIT.

2X
TE DU TE DU O JETA IME
FALMA DASHNIN MOS ME LE KUJTIME.

REFRENI:

2X
BOOM E BOOM ZEMRA POM BON, SA HER TY QE TAKON.
AH BRE ZEMER AH BRE SHPIRT, SA TE DU SJE TU E DIT.

Young Zerka - Boom Boom

Boom Boom
Hey girl
Sweet little ting, gal we go
Hey girl
A Mr DJ gone play now

Boom boom boom girl
Treat me nice with a tight poom poom
Well a boom boom boom girl
All me love me a give to you

Boom boom boom girl
Freak me out with a dance you do
Well a boom boom boom girl
Treat me nice with a tight poom poom ay

Come my way, come my way
Come my, come my way
Come my way, come my way
Come my, come my

Gal so fine
She be blowin' up me mind, all night oh
I'm a make you twist and wind
And we good to go
Now girl your body so divine
When you strip slow
Wind with me and a go down low
Wind with me and a go down low

Every man wan' a girl like you
You so special and natural too
Pretty face, no make-up a used
Around the world you one of them few
Mine, mine, mine, mine
Mine, mine, mine, mine
The way you dance you a blow them mind
Mine, mine, mine, mine
Mine, mine, mine, mine
Pretty girl you one of a kind

Wind with me and you go down low
Wind with me and you go down low
Wind with me and you go down low
Go down low, go down low

Boom boom boom girl
Treat me nice with a tight poom poom
Well a boom boom boom girl
All me love me a give to you

Boom boom boom girl
Freak me out with a dance you do
Well a boom boom boom girl
Turn me on with a fine poom poom ay

Come my way, come my way
Come my, come my way
Come my way, come my way
Come my, come my

Let's fly up to the moon
Make love under the stars
A place for me and you
We been shining in the dark

Let's fly up to the moon
Make love under the stars
A place for me and you
We been shining in the dark

Every man wan' a girl like you
You so special and natural too
Pretty face, no make-up a used
Around the world you one of them few
Mine, mine, mine, mine
Mine, mine, mine, mine
The way you dance you a blow them mind
Mine, mine, mine, mine
Mine, mine, mine, mine
Pretty girl you one of a kind

You my one and only
Wind with me and you go down low
Wind with me and you go down low
Wind with me and you go down low
Go down low, go down low

Boom boom boom girl
Treat me nice with a tight poom poom
Well a boom boom boom girl
All me love me a give to you
Well a boom boom boom girl
Freak me out with a dance you do
Well a boom boom boom girl
Turn me on with a fine poom poom ay

Come my way, come my way
Come my, come my way
Come my way, come my way
Come my, come my

Malcontet - Boom Boom

Hey o
Gbc Production

Boom Boom Boom N maximum
Kur na vina ktu volumi deri n fun
Kshu qe Boom Boom Boom me shum shije
Jam ushtari vertet prej Gbc-e

(Dmp)
Un jom Dmp Qe Vi Nga Gbc-a
Kur Vim Na Ktu,Kallet Inatgjia
Femna Dridhet Mas Meje Me Pije Skenderbeje
Mthot Shko Ni Club Tjeter Dhe Atmosferen Nxejee
I thom Mir E Ki Se Shum Tipa Na Kan Zili
Gbc E Ka Rapin Si N'Kosov e n Shqipni
Jem Gbc Po Shum E vertet Hah
Nga i I te i funit shoki mret

Boom Boom Boom N maximum
Kur na vina ktu volumi deri n fun
Kshu qe Boom Boom Boom me shum shije
Jam ushtari vertet prej Gbc-e

(Malcontet)
Une Jom Mreti Hah
Vi vi Nga Mretnia
Ti po thu nga?Nga Gbc-a
Un Rapin E Bi a a
Un Me Shpejtsi a a
Un jom ai heyy malcontet g
Kur kong qes n tona ant ajo po nihet
Kur bohet party vec per ket sen po pihet
Se un jom shum energjik e simpatik
Mu mos ma bo me llafe oma ti vec nji cik

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Fatjon Dalipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet