Fatjon Kupi Film & Photography
Fatjon Kupi Film & Photography

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • ElbasanBiografia

BIOGRAFIA: Fatjon Kupi Film & Photography është një video produksion i njohur. Fatjon Kupi realizon videoklipe muzikore, me regji dhe skenar, imazhe fantastike, 4k quality, foto profesioanle, regjistrime eventesh si dasma fejesa, ditelindje. spote publicitare. 2020 Fitues i çmimit “Fotografia më e mirë (për fotografët profesionistë)” në konkursin “Aktivizmit virtual përmes fotografisë gjatë periudhës së distancimit social #Covid19“. 2021-2023 - Shkolla e lartë “Aleksender Xhuvani”, dega Gazetari...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1