Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjon Miftari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Luzern 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Fatjon Miftari është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Fatjon Miftari

Komente 0